پرسش‌های متداول

چگونه آگهی خود را روی سامانه افلاک نیاز قرار دهم؟

می‌توانید ( فعلا ) به دو روش آگهی ثبت کنید:

1- وب سایت

تنها کافی‌ست روی ارسال آگهی رایگان بالای صفحه سمت چپ کلیک کنید؛ پس از انتخاب شهر موردنظرتان، اطلاعات آگهی را کامل کنید. پس از خواندن ( شرایط استفاده ) آگهی را ارسال کنید. برای مدیرت آگهی خود از قسمت پنل کاربری با وارد کردن شماره موبایلی که در زمان ثبت آگهی وارد کرده اید و دریافت پیامک تایید و وارد کردن آن به پنل کاربری خود منتقل میشوید که در آنجا میتوانید آگهی خود را با توجه به ابزارهای موجود مدیریت کنید .

2- برنامه‌ٔ اندرویدی افلاک نیاز

تنها کافی‌ست علامت «+» بالای صفحه در برنامه را لمس کنید. از شهر انتخابی خود مطمئن شوید ، قوانین را بخوانید ، اطلاعات آگهی را کامل کنید و در نهایت آگهی را ارسال نمایید . برای مدیرت آگهی خود از قسمت پنل کاربری با وارد کردن شماره موبایلی که در زمان ثبت آگهی وارد کرده اید و دریافت پیامک تایید و وارد کردن آن به پنل کاربری خود منتقل میشوید که در آنجا میتوانید آگهی خود را با توجه به ابزارهای موجود مدیریت کنید .

چگونه خرید و فروشی مطمئن‌تر انجام دهیم؟

سامانه افلاک نیاز همانند نیازمندی‌های روزنامه‌ای و مجازی دیگر از هویت آگهی‌دهندگان ناآگاه است . پیشنهاد ما به شما این است که اکیداً پیش از دریافت کالا مبلغ را به حساب شخص واریز نکنید و حتماً تنها از شهر خود و ساکنان آن به صورت حضوری خرید کنید . بهترین و امن‌ترین پیشنهاد ما برای انجام معامله ، قرار گذاشتن در شعب بانک‌ها و انتقال پول پس از دریافت کالا در شعبه است .

چرا گاهی اوقات تأیید آگهی‎ها طولانی می‎شود؟

بررسی آگهی‎ها یک فرآیند انسانی است و برای حفظ کیفیت سامانه افلاک نیاز باید با دقت انجام شود. بازبینی‎ها توسط ناظران در ساعات و روزهای کاری انجام می‎گیرد؛ کمی تأمل کنید.

چرا آگهی‎های فروش رفته یا خریداری شده در سامانه دادزن مشخص نیست؟

فرد آگهی‎دهنده باید آگهی‎ خود را پس از انجام معامله حذف کند. افلاک نیاز ، سامانه ای است که فقط میتواند آگهی ها را دریافت و منتشر کند ، حذف آگهی های موفق یا فروخته شده باید توسط آگهی دهنده حذف شود .

برای ویرایش آگهی منتشر شده چه کار باید کرد؟

برای مدیرت آگهی خود از قسمت پنل کاربری با وارد کردن شماره موبایلی که در زمان ثبت آگهی وارد کرده اید و دریافت پیامک تایید و وارد کردن آن به پنل کاربری خود منتقل میشوید که در آنجا میتوانید آگهی خود را با توجه به ابزارهای موجود مدیریت کنید

آگهی من به سرعت و با کیفیت موفقیت آمیز بود ! چگونه می‌توانم از این کار شما حمایت کنم؟

بهترین حمایت شما ، تبلیغ و معرفی سامانه و اپلیکیشن افلاک نیاز است. پس افلاک نیاز را به دوستان و همکاران خود معرفی کنید!